Oferta dla firm


Od pewnego czasu obserwuje się w naszym kraju wzrastające zainteresowanie zdrowym stylem życia i aktywnymi formami spędzania wolnego czasu, a w szczególności różnorodną ofertą jaką prezentuje prężnie rozwijający się fitness.

Wiąże się to ze świadomością, w jaki sposób siedzący tryb życia (w dużej mierze w pracy), negatywnie wpływa na złożony proces funkcjonowania organizmu, w aspekcie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

Efektem tego, mogą być m.in. stres, zmęczenie, senność, bóle kręgosłupa, głowy, nadwaga lub otyłość, choroby cywilizacyjne. Dolegliwości te obniżają zaangażowanie i efektywność pracowników.

Zdrowi i zrelaksowani pracownicy, to sukces firmy, ponieważ regularne zajęcia ruchowe potęgują lepsze samopoczucie, kształtują piękną sylwetkę, podnoszą samoocenę, poprawiają wydolność umysłową i koncentrację, powodują chęć do działania.

Biorąc pod uwagę szereg wymiernych korzyści, zapraszamy firmy do korzystania z oferty, jaka proponuje Studio „Victoria”, w ramach zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub też innych środków.

My ze swej strony uczynimy wszystko, aby nasze usługi spełniły Państwa i Państwa Pracowników oczekiwania.

 
© IT-NET Partner